Aktuality

Duben, ještě tam budem!

To si řekli skoro všichni, kteří mé kurzy navštěvovali od ledna. Proto se opakuje situace jako na začátku roku a já neměla ani šanci veřejně vyhlásit volná místa na kurzech. Všechny čtyři termíny kurzů jsou plně obsazené. Bohužel se tak ani tentokrát nedostalo na všechny. Pokud ale máte zájem o mé lekce, tak mne kontaktujte, protože se občas stane, že kvůli nějaké nenadálé situaci musí někdo se cvičením skončit, proto pak obvolávám náhradníky.

Stále platí nabídka veřejných lekcí každý pátek od 9.00 v Yoga Soul studiu. Dále je možnost cvičení v Malečově každou středu a neděli od 19:00.  A také se klientům věnuji individuálně.

Přeji všem krásné jaro a úsměv na tváři….Sabina

obsazenost lekcí

Než jsem se stihla v novém roce rozkoukat, tak je najednou únor, kurzy jsou v plném proudu…a jsou plné.

Za plné kurzy jsem velice vděčná, ale bohužel se tak nedostalo na všechny. Vlastně jsem nestihla ani vypsat volná místa, protože nebyla. Skoro všichni z minulého roku chtěli pokračovat a pár vyvolených nováčků si místa zamluvilo hodně dopředu. Proto se na mne prosím nezlobte, že Vám kurzy utekly.

Kdo má opravdu zájem cvičit pilates právě se mnou, tak mi napište nebo zavolejte, zapíši si Vás do dalšího kurzu, který bude začínat v dubnu.

Dále připomínám, že mám otevřené lekce v pátek v 9:00 v Yoga soul studiu a také dojíždím do Malečova každou středu a neděli v 19:00, může se přidat kdokoliv.

Krásné zimní dny přeji….Sabina

Nový rok-nové kurzy

Nový rok, nové plány, nové kurzy, nové lekce…

Postupně budu na stránky připisovat aktuální informace ohledně cvičení v Novém roce, tak buďte v pozoru, ať Vám nic neuteče!

Pracovně začínám až 14.1.

Do té doby budu pracovat na přípravách lekcí, možná už mi vyjde čas a konečně zprovozním i rezervační systém…tedy pokud se spolu skamarádíme.

Určitě mi mezitím můžete volat nebo psát…to k dispozici budu.

Předběžný harmonogram lekcí najdete v záložce rozvrh.

Některá místa na kurzech mám již rezervovaná, tak pokud uvažujete, že chcete začít s pilates právě se mnou, tak moc dlouho neváhejte. Kurzy se většinou plně obsadí a to z 80% těmi, kteří u mě již cvičí.

Užívejte volna…pokud nějaké máte…a v Novém roce se budu těšit!

 

Kurzy listopad-prosinec

Druhý turnus kurzů začíná v týdnu od 29.10. Kapacita je z 90% naplněna. Volné místo je v úterý v 17:30 a čtvrtek 17:00. Ti z Vás, kteří se na kurz nedostanou mohou navštívit mé otevřené lekce každý pátek ráno od 9:00. Dále mám ještě pár volných termínů na soukromé-individuální lekce. Pro více informací mne kontaktujte na tel.: 724 566 413

Přeji krásný a pohodový podzim!

Sabina

Aktuální rozvrh

V září začínám s pěti kurzy! Díky velkému zájmu jsem přidala hodiny. Zkontrolujte pod záložkou rozvrhu. Dále bude úplnou novinkou dopolední lekce, která bude otevřená, to znamená, že všichni, co nemohou navštěvovat pravidelně kurz, si mohou přijít nezávazně zacvičit. Připomínám, že vždy je nutná rezervace. Konec hlášení :)

 

Změna je život

S přípravami na září jsem se dokopala ke kontrole webu a k aktualizaci informací. Což zní dost pracovně, ale výsledek byl, že jsem zjistila, kolik se toho za poslední dobu událo. Jak v mém osobním, tak i profesním životě. Tak to vezmem pěkně z gruntu.

V červnu tohoto roku jsem si změnila jméno, né jen tak z rozmaru, ale proto, že si mě můj osudový muž vzal konečně za ženu…trvalo mu to šest let než mi nasadil prstýnek…uff :-) To znamená, že už mě nenajdete pod rodným příjmením Kubalová, ale pod novým Burreiter. Ano, čtete správně, je v mužském rodě. Je totiž dost dlouhé na to, abych k tomu ještě dopisovala -ová…málokde jsou tak dlouhé kolonky! A u zahraničních jmen se mi to líbí. Pro vás všechny jsem ale stále Sabina pilates :)

Když se podíváte na fotky na stránkách, tak si můžete všimnout, že už jsem se vzdala mých dlouho odbarvovaných blond vlasů a vrátila se zpátky k mé havraní černé. Už to jsou dva roky, ale stále si zvykám…duší jsem asi prostě trochu blondýnka.

A můj vztah k pilates…to je asi láska na celý život…a stále intenzivnější. Dokonce jsem se rozhodla, že ač jsem vystudovala jiný obor, tak se chci naplno věnovat vedení lekcí zdravého cvičení. Jestli se tím dá uživit? Zeptejte se mě za rok nebo dva. Určitě to nebude jednoduché, určitě nebudu přehazovat peníze vidlemi, ale vím, že budu dělat něco, co mě naplní.

Pilates nepilates…to je oč tu běží. Během mateřské „dovolené??!!“ jsem využila příležitost a začala se víc vzdělávat v oboru. Upravila jsem svůj přístup i cviky. Doufám, že jsem se zdokonalila, ale rozhodně je přede mnou ještě dlouhá cesta. Od dob, kdy jsem začínala klasickou metodikou stott pilates uběhl dlouhý čas a já tak své hodiny zcela změnila. Začínám chápat tělo, dívám se na něj jinak a opravdu mě fascinuje. A je ještě tolik věcí, které se o něm musím naučit. Takže vedu hodiny Sabina pilates…nejsem vyhraněná a jednoduše popsatelná…musíte přijít vyzkoušet a buď si to zamilujete jako já nebo půjdete k někomu, kdo vám vyhovuje víc…a tak to má být!

 

Novinky na září

Srpen se nám přehoupl do druhé poloviny a já už se naplno musím věnovat rozvrhu na září.

V odkaze na rozvrh najdete dny a časy, kdy se bude cvičit.

Začneme hned v pondělí 3.9.

První zářijový týden, budou hodiny otevřené a určené i pro ty, kdo si budou chtít cvičení vyzkoušet, než se zapíší do kurzu. Kurzy tak začnou až o týden později. Tentokrát budou kratšího trvání-sedm lekcí. Kapacita kurzu je 9-11 lidí, proto s přihlášením moc dlouho neváhejte.

Novinkou budou dopolední lekce. Zatím to vypadá na úterý a pátek, ale do rozvrhu jsem to zatím nevypsala. Tyto lekce se uskuteční jen tehdy, bude-li o ně zájem.

V přípravách jsou také lekce pro těhotné…ty by mohly odstartovat někdy začátkem října.

Na všechny se moc těším!

Sabina

Příprava na nový rozvrh.

Horký srpen nám nedovolí přemýšlet nad ničím jiným než je ledová káva, zmrzlina a šplouchající voda, ale musíme si přiznat, že čas letních prázdnin už je půlkou za námi.

Já už pomalu, ale jistě ladím rozvrhy na podzim…a už se moc těším, až se zase všichni uvidíme!

Opět budu připravovat kurzy, tak se mi můžete postupně hlásit.

Novinkou budou dopolední lekce a lekce pro těhotné.

Dále budu mít v rozvrhu více času na individuální hodiny.

Na to všechno se už teď můžete těšit společně se mnou.

Pevný rozvrh bude na stránkách cca za týden.

Předběžně se mi můžete hlásit na email: Sabinakubalova@seznam.cz

Přeji krásný srpen!

Sabina

Kurzy duben-červen

Začínáme další kurzy! V plánu jsou tři kurzy, které budou začínat druhý dubnový týden.

Kurzy budou trvat deset týdnů a cena je 1100,-

Přihlásit se na ně můžete jednoduše tak, že se mi ozvete na tel.: 724 566 413

Ráda odpovím na jakékoliv další dotazy.

V jaké dny a časy budou kurzy probíhat se můžete dočíst v záložce rozvrhu.

Nové kurzy v novém roce!

V novém roce se do toho obujeme 8.1.!

V lednu 2018 budu zahajovat dva kurzy. První bude probíhat každé pondělí od 18:30-19:40 a druhý bude každý čtvrtek od 17:00-18:10.

pondělní kurz bude začínat 8.1. a končit 26.3.

čtvrteční kurz bude začínat 11.1. a končit 29.3.

Oba kurzy budou v trvání 12 lekcí.

Cena kurzu je 1300,-

Pokud se v průběhu kurzu nebudete moci účastnit lekce, tak si ji můžete nahradit v čase druhého kurzu. V případě dlouhodobé absence můžete kurz předat někomu jinému.

Kurzy jsou vhodné i pro začátečníky, protože mé lekce pilates jsou vedené spíše rehabilitačním směrem.

Pilates kurz je zaměřen na protažení celého těla a posilování hlubokého stabilizačního systému. Cílem cvičení je mít pružné tělo, štíhlé svaly, zdravá záda a ploché funkční břicho.

Pokud si nejste jisti, zda by Vám pilates vyhovovalo, můžete si přijít cvičení pouze vyzkoušet.

A myslím i na ty, kteří se nemohou na kurz z  časových důvodů přihlásit. Ve skupině nechávám vždy dvě místa volná pro zájemce, kteří mohou chodit jen občas. Nutná rezervace přes sms: 724 566 413

Jakékoliv dotazy ráda zodpovím. Kontaktovat mne můžete přes email: Sabinakubalova@seznam.cz nebo na tel.:724 566 413