Aktuality

Můj první online kurz

Tak ani já jsem nechtěla čekat, až nám dovolí naplnit tělocvičny, a tak jsem si pro Vás připravila osmitýdenní online kurz pilates, který je určen primárně mým stálým klientům. Tento kurz nazývám „zkušebním“, protože je to úplně poprvé, co se vydávám tímto směrem, směrem virtuálním. Sice Vám nemohu nahradit osobní dohled nad provedením cviků, nemohu vyslechnout, co Vám jde a co ne, ale mohu se pokusit Vás provést základními cviky, tak nejlépe, jak jen dovedu.

Vybrala jsem si na vyzkoušení právě Vás, protože si rozumíme, protože se známe a protože si chybíme!
Kurz je sestaven z osmi lekcí, které ode mne budete dostávat postupně. Každý týden jedna, která bude rozdělena do 2-3 sekcí, abyste si popřípadě mohli zacvičit jen vybranou část. Součástí kurzu budou i různá bonusová videa. V ideálním případě si zacvičíte aktuální cvičební modul 3x za týden. Budete tak připraveni na další, ve kterém budou vždy cviky o něco náročnější.
Cílem kurzu je:
  • naučit se základy pilates, které jsou využitelné pro běžný život i další sportovní aktivity
  • protáhnout tělo
  • zpevnit postavu
  • odbourat bolesti zad
  • zeštíhlit
  • aktivovat Core-střed těla
Cena kurzu je ponížena oproti kurzu ve studiu. Za celý kurz, který Vám zůstane už napořád, zaplatíte 480,-Kč.
Po připsání částky na účet Vám bude do 24 hod. zaslán email s potvrzením platby včetně faktury a odkazem na první video z kurzu. Dále Vám bude chodit každý týden další díl po dobu osmi týdnů. Videa budou nahrána na kanálu You Tube a Vy k nim dostanete přístup. Můžete si mě také vyhledat na You Tube pod jménem „Sabina pilates“ a kouknout na uveřejněná videa, abyste zjistili, zda Vám daný formát vyhovuje. 
V případě jakýkoliv dotazů mě můžete kontaktovat přes mail nebo telefon.
 
Pro přihlášení do online kurzu stačí napsat na mail: info@sabinapilates.cz
do předmětu napište KURZ. Napište mi celé Vaše jméno, telefon a emailovou adresu.
Na oplátku Vám zašlu číslo účtu a pak už se můžete těšit na první lekci.

 

on-line cvičení

Před začátkem nového roku jsem si dělala malou anketu mezi mou klientelou a ptala se, zda by je zajímala nějaká z možností online cvičení. Největší zájem byl o online kurz pilates. Zájem mě potěšil a tak bylo rozhodnuto. Jelikož s podobným projektem začínám a nemám speciální prostory ani speciální techniku na natáčení, bude tento kurz jenom takovým zkušebním. Já si to vyzkouším, klienti si to vyzkouší a podle recenzí pak mohu vylepšovat. Pokud někdo z vás, kdo tento příspěvěk čte, by měl také zájem o kurz, tak se o něj stačí přihlásit. Napište mi mail nebo zprávu a já vám dám podrobnější informace. Až bude celý projekt od A do Z hotový, tak dám bližší informace i na web.

Cvičení doma-jak na to

 

Jelikož nám teď nic jiného než cvičení doma víceméně nezbylo, tak jsem si řekla, že k tomuto tématu něco sepíši.

Musíte se smiřit s tím, že to nikdy nebude stejné, jako jít si zacvičit do studia pod vedením lektora. Ale vždycky je lepší dělat něco než nic…přeci vás nemůže pořád dokola uspokojovat to, že jste se v karanténě naučili péct chleba. Nechcete přeci zakrnět na gauči u netflixu. Prostě musíte zvednout zadek a začít něco dělat.

Co potřebujete:

1, prostor o velikosti podložky +-

2 ,podložku

3, pohodlné oblečení vhodné na cvičení ( a tím nemyslím oversize mikinu, která vám bude při každém předklonu lézt do obličeje)

Tyto tři věci potřebujete jako základ…základ, který se dá vždy rozšířit, aby vás to ke cvičení také trochu motivovalo.

A teď už jdeme na to, co potřebujete mimo těch hmatatelných věcí.

1, vyhradit si ten správný čas…a je jedno, zda to bude ráno nebo večer…určete si také reálnou délku času, kterou chcete cvičení věnovat

2, cvičení musí být vaší prioritou, jinak se nikdy neodhodláte

3, dopředu si připravte video nebo materiály, podle kterých budete cvičit. Protože jestli začnete něco hledat v momentě, kdy jste připravení na podložce, tak mi věřte, že celý váš vzácně ukořistěný čas strávíte hledáním toho pravého

4, klid…zkuste si zajistit chvilku klidu…ať dokážete vnímat svoje tělo, svůj dech

Ano, dá se cvičit i s dětmi na krku, ale co si budeme…není to ono. Cvičení s publikem bude vždycky jenom takový doplněk.

A na závěr pár bonusů, díky kterým vás to cvičení bude bavit:

1, pořiďte si hezké oblečení na váš domácí tréning…já sama třeba do skupinových lekcí nenosím zkrácená trička či přímo sportovní podprsenky…v hlavě mi pořád lítá, že na to není nikdo zvědavý, ale doma je doma! A vaším bonusem, tak může být i nějaký víc extravagantní outfit…ale samozřejmě se v tom v první řadě musíte cítit dobře

2, vyberte si vhodnou podložku

Já mám doma „no name“ podložku ze sportu a je super. Protiskluzová, z přírodního materiálu, takže nesmrdí po úmělé hmotě a je krásně tenká.

3, zrcadlo

Pokud máte možnost cvičit u zrcadla, tak vám prokáže hodně velkou službu. Protože když už nemáte možnost cvičit s trenérem a nemá vás kdo opravovat, tak se alespoň uvidíte a nějakou tu korekci tak zvládnete sami.

Tak vzhůru do akce!

Pro videa mi můžete napsat sms nebo mail!IMG_4363

Nádech bez roušky!

Bohužel nám stále není umožněno volně dýchat a cvičit v rouškách mi přijde kontraproduktivní a možná až nezdravé.

Z těchto důvodů byly ukončeny podzimní kurzy a nejsou zatím vypsané nové.

Kdo má zájem cvičit pod mým vedením, tak si může napsat o video cvičení. Zatím jsem připravila tři krátká videa a jelikož se doba zatím nevyvíjí moc ve prospěch sportovních aktivit, tak zatím půjdu aspoň tímto směrem.

Tak se držte, sportujte venku…nebo se tam aspoň procházejte, ať se můžete také volně nadechnout a pověsit tak aspoň na chvilku roušku na hřebík!IMG_3666

Mateřská…nikoliv dovolená :)

V květnu se narodila moje druhá láska…syn Kristián. Celé léto jsem si užila na tzv.: mateřské dovolené, ale teď už začínám pomalu pracovat. Bude to sice hodně omezené, ale cvičit se bude! V září začínám první kurz, v říjnu druhý. Do rozvrhu se mi také vejde jedna otevřená lekce týdně a to každý pátek od 9:00 (od října). Když to půjde, vezmu měsíčně i pár individuálních lekcí. Nemám mnoho času všechny informace včas aktualizovat, tak kdyby jste chtěli vědět kdy a jak budu cvičit, tak je nejlepší mi napsat zprávu na tel.: 724 566 413….jen tedy odepisuji trochu se zpožděním…to se omlouvám dopředu. Hlavní pozornost teď musím věnovat dětem. Tak stručné info jsem ze sebe vypotila a přeji všem krásný podzim!
DSC00004

Hlásím pauzu!

Hlásím pauzu, která se běžně nazývá dovolenou….o tomto můžeme teda všechny ženy, které na takovou mateřskou dovolenou nastoupily, značně polemizovat…ale jedno je jisté…teď mám stopku ve vedení lekcí. Když půjde vše dle mých plánů, tak bych se ráda…alespoň částečně vrátila k práci na podzim tohoto roku.

Všem moc děkuji za účast na mých lekcích a budu se moc těšit, až se opět uvidíme!

ZztASIQKSiWcSoPK2a8oKQ

Nový rok 2020!

V novém roce 2020 bude jedna velmi významná změna, se kterou bude souviset omezení lekcí v rozvrhu a pak i půlroční pauzu.

Brzy přidám více info!

Novým zájemcům o cvičení pilates pod mým vedením mohu aktuálně nabídnout páteční otevřené lekce nebo individuální hodiny dle domluvy. Více info najdete pod odkazy rozvrhu.

Pro veškeré dotazy mne můžete kontaktovat na tel.: 724 566 413

Všem přeji krásný vstup do nového roku!

Sabina

Volná místa na kurzech!

Hlásím, že mám jedno volné místo na kurzu pro začátečníky a to každé úterý od 17:3O a tři volná místa na kurzu pro pokročilé a to každou středu v 18:45. V případě zájmu mne kontaktujte na tel.: 724 566 413…Sabina

Nový kurz pro začátečníky listopad-prosinec.

Pro všechny, kdo chtějí začít od začátku nebo chtějí proniknout do hloubky cvičení a práce s vlastním tělem nabízím nový kurz pilates pro začátečníky. U tohoto typu cvičení v podstatě není omezení. Na lekcích ráda přivítám dámy i pány všech věkových kategorií. Díky menšímu počtu účastníků (max.8) je zaručen individuální přístup.

Kurz bude probíhat každé úterý od 17:30-18:40. Začínáme 5.11. Celkem sedm lekcí. cena 1050,-

Cvičíme v Yoga soul studiu v Horově ulici v centru Ústí nad Labem.

Pro více informací a pro přihlášení mne kontaktujte na tel.: 724 566 413- Sabina

Nový rozvrh ZÁŘÍ 2019

Sice je stále srpen, ale já už pracuji na rozvrhu. Jeho podobu naleznete v odkazu na hlavní stránce.

První možnost rezervace dostali ti, co se mnou v červnu kurzy končili, nyní pár posledních míst vyhlašuji do éteru.

Aktuálně jsou volná 2 místa v úterním kurzu pro začátečníky a 3 ve středu od 19:00 pro pokročilý.

Dále se můžete hlásit jako náhradníci nebo na další podzimní kurzy, které budou vycházet na konec října/začátek listopadu.

Máte-li jakékoliv dotazy, tak volejte! Tel.: 724 566 413

 

Užívejte poslední týdny letního volného režimu a v září se těším!!!!