Blog

14/01/2021

Můj první online kurz

Tak ani já jsem nechtěla čekat, až nám dovolí naplnit tělocvičny, a tak jsem si pro Vás připravila osmitýdenní online kurz pilates, který je určen primárně mým stálým klientům. Tento kurz nazývám „zkušebním“, protože je to úplně poprvé, co se vydávám tímto směrem, směrem virtuálním. Sice Vám nemohu nahradit osobní dohled nad provedením cviků, nemohu vyslechnout, co Vám jde a co ne, ale mohu se pokusit Vás provést základními cviky, tak nejlépe, jak jen dovedu.

Vybrala jsem si na vyzkoušení právě Vás, protože si rozumíme, protože se známe a protože si chybíme!
Kurz je sestaven z osmi lekcí, které ode mne budete dostávat postupně. Každý týden jedna, která bude rozdělena do 2-3 sekcí, abyste si popřípadě mohli zacvičit jen vybranou část. Součástí kurzu budou i různá bonusová videa. V ideálním případě si zacvičíte aktuální cvičební modul 3x za týden. Budete tak připraveni na další, ve kterém budou vždy cviky o něco náročnější.
Cílem kurzu je:
  • naučit se základy pilates, které jsou využitelné pro běžný život i další sportovní aktivity
  • protáhnout tělo
  • zpevnit postavu
  • odbourat bolesti zad
  • zeštíhlit
  • aktivovat Core-střed těla
Cena kurzu je ponížena oproti kurzu ve studiu. Za celý kurz, který Vám zůstane už napořád, zaplatíte 480,-Kč.
Po připsání částky na účet Vám bude do 24 hod. zaslán email s potvrzením platby včetně faktury a odkazem na první video z kurzu. Dále Vám bude chodit každý týden další díl po dobu osmi týdnů. Videa budou nahrána na kanálu You Tube a Vy k nim dostanete přístup. Můžete si mě také vyhledat na You Tube pod jménem „Sabina pilates“ a kouknout na uveřejněná videa, abyste zjistili, zda Vám daný formát vyhovuje. 
V případě jakýkoliv dotazů mě můžete kontaktovat přes mail nebo telefon.
 
Pro přihlášení do online kurzu stačí napsat na mail: info@sabinapilates.cz
do předmětu napište KURZ. Napište mi celé Vaše jméno, telefon a emailovou adresu.
Na oplátku Vám zašlu číslo účtu a pak už se můžete těšit na první lekci.

 

« zpět