Blog

23/08/2018

Změna je život

S přípravami na září jsem se dokopala ke kontrole webu a k aktualizaci informací. Což zní dost pracovně, ale výsledek byl, že jsem zjistila, kolik se toho za poslední dobu událo. Jak v mém osobním, tak i profesním životě. Tak to vezmem pěkně z gruntu.

V červnu tohoto roku jsem si změnila jméno, né jen tak z rozmaru, ale proto, že si mě můj osudový muž vzal konečně za ženu…trvalo mu to šest let než mi nasadil prstýnek…uff :-) To znamená, že už mě nenajdete pod rodným příjmením Kubalová, ale pod novým Burreiter. Ano, čtete správně, je v mužském rodě. Je totiž dost dlouhé na to, abych k tomu ještě dopisovala -ová…málokde jsou tak dlouhé kolonky! A u zahraničních jmen se mi to líbí. Pro vás všechny jsem ale stále Sabina pilates :)

Když se podíváte na fotky na stránkách, tak si můžete všimnout, že už jsem se vzdala mých dlouho odbarvovaných blond vlasů a vrátila se zpátky k mé havraní černé. Už to jsou dva roky, ale stále si zvykám…duší jsem asi prostě trochu blondýnka.

A můj vztah k pilates…to je asi láska na celý život…a stále intenzivnější. Dokonce jsem se rozhodla, že ač jsem vystudovala jiný obor, tak se chci naplno věnovat vedení lekcí zdravého cvičení. Jestli se tím dá uživit? Zeptejte se mě za rok nebo dva. Určitě to nebude jednoduché, určitě nebudu přehazovat peníze vidlemi, ale vím, že budu dělat něco, co mě naplní.

Pilates nepilates…to je oč tu běží. Během mateřské „dovolené??!!“ jsem využila příležitost a začala se víc vzdělávat v oboru. Upravila jsem svůj přístup i cviky. Doufám, že jsem se zdokonalila, ale rozhodně je přede mnou ještě dlouhá cesta. Od dob, kdy jsem začínala klasickou metodikou stott pilates uběhl dlouhý čas a já tak své hodiny zcela změnila. Začínám chápat tělo, dívám se na něj jinak a opravdu mě fascinuje. A je ještě tolik věcí, které se o něm musím naučit. Takže vedu hodiny Sabina pilates…nejsem vyhraněná a jednoduše popsatelná…musíte přijít vyzkoušet a buď si to zamilujete jako já nebo půjdete k někomu, kdo vám vyhovuje víc…a tak to má být!

 

« zpět