O mně

Sabina Kubalová PilatesMožná Vás bude zajímat, ke komu budete chodit na hodiny pilates, proto mi dovolte, abych se Vám stručně představila.
Jmenuji se Sabina Burreiter a předcvičováním se zabývám již nějaký ten rok. Konkrétně do pilates jsem se zamilovala až postupem času, ale o to intenzivnější vztah teď máme. Jako sportovní nadšenec jsem navštěvovala všechny možné cvičební směry, které se na našem sportovním trhu objevily a hledala tak to pravé ořechové, co bych mohla předávat dále.

Po absolvování intenzivního kurzu pilates v pražském studiu Pilatesbody, jsem byla definitivně přesvědčena, že lepší věc, pro naše těla zdeformovaná moderní dobou, není. Snažím se bojovat proti nezdravým cvičebním metodám, které nám více ublíží, než pomohou. Chci svým klientům pomoci dosáhnout jejich cílů, protože je to i mým cílem. Do svých hodin tak dávám srdce i píli. Zastávám názor, že dobrý instruktor se musí neustále vzdělávat, a tak nelením a každý rok si naplánuji několik školení, které mě posunout vždy o krok dál. Moje nejoblíbenější vzdělávací centrum je momentálně IQ pohyb, které je ve svém přístupu velice inovativní.

Nehodlám se nechat strhnout trendem nacpaných tělocvičen, kde jde jen o odcvičení zaplacené hodiny, ale zakládám si na individuálním přístupu, kde mohu každého klienta kontrolovat, opravovat a pomáhat mu. Věřím, že si pilates oblíbíte stejně jako já.

Licence na cvičení